Ποιοι είναι οι μαθητές/τριες των Λυκείων που θα βραβευτούν την Κυριακή από τον Δήμο Ιωαννιτών
Κύριο

27 Ιανουάριος 2017

Την Κυριακή 29 Ιανουαρίου, στις 11 το πρωί, στην αίθουσα «Β. Πυρσινέλλας» του Πνευματικού Κέντρου θα πραγματοποιηθεί η καθιερωμένη βράβευση από τον Δήμο Ιωαννιτών των μαθητών και των μαθητριών

που αρίστευσαν την περσινή σχολική χρονιά.  Οι μαθητές και οι μαθήτριες των Λυκείων που θα βραβευτούν είναι αναλυτικά : 

1ο Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων

Α’ Τάξη: Ντουχανιάρη Μελίνα – Ανθή, Καραμάνης Θωμάς, Τζιόρα Ειρήνη.

Β’ Τάξη: Δρίκου Μυρτώ, Σαΐνη Δήμητρα, Μπαρμπίσης Χρήστος.

Γ’ Τάξη: Μήτος Αχιλλέας, Πλακαλής Ευάγγελος, Γερογιάννη Λαμπρινή.

2ο Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων

Α’ Τάξη: Μήτσης Νικόλαος, Παλιάγκα Ελπίδα, Μυλωνά Ιωάννα, Δοκανίκης Παναγιώτης, Κολιαμπή Δήμητρα, Ευαγγέλου Άγγελος.

Β’ Τάξη: Τριφύλλης Χαράλαμπος, Κοκκώνης Γρηγόρης, Τσίτου Μαρία.

Γ’ Τάξη: Δρακονταειδή Αλίκη, Ανδρούτσος Ιωάννης, Διδασκάλου Γεώργιος, Στεργίου Χαρούλα

3ο Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων

Α’ Τάξη: Παπασπύρου Φωτεινή, Εφαπλωματά Κωνσταντίνα, Τσουμάνη Σοφία.

Β’ Τάξη: Παπαδιαμάντη Κωνσταντίνα, Τζαβάρα Νεφέλη – Παναγιώτα, Γιανούτσου Κωνσταντίνα, Γκόρλα Ελένη, Λογοθέτης Άρης

Γ΄Τάξη: Γκόνης Κωνσταντίνος, Δούλης Κωνσταντίνος, Ραπακούσιος Αλέξανδρος, Σακκά Χριστίνα.

4ο Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων

Α’ Τάξη: Βακαλόπουλος Δημήτριος, Λάνταβου Ειρήνη, Μπενέκου Μαρία – Βασιλική, Σισμανίδη Μαρία, Σταλίκα Ελεονώρα.

Β’ Τάξη: Παπαγεωργίου Ναταλία, Καλογήρου Ευάγγελος, Κωσταδήμα Αγγελική – Ευτυχία, Παργανά Ελένη.

Γ’ Τάξη: Κολιού Μαρία – Άννα, Φασούλη Φωτεινή, Κουτρουμάνος Δημήτριος, Λέκκα Σπυριδούλα, Ρίζου Ίρις – Έλλη, Σολδάτου Βασιλική.

5ο Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων

Α’ Τάξη: Μπίλλα Ευαγγελία - Ζωή, Χάλα Ευανθία, Κανούρα Αγαθή – Γεωργία, Καραγιάννη Ελένη, Φούκα Νικολέττα, Ζαχαράκη Άννα.

Β’ Τάξη: Γκόγκου Ευαγγελία – Αναστασία, Μαστακούλης Κωνσταντίνος, Τσιρώνη Βασιλική.

Γ’ Τάξη: Τάσση Άννα, Μπίστας Δημήτριος, Κώτση Κωνσταντίνα, Σκλιβανίτη Δήμητρα – Μαρία.

7ο Γενικό Λύκειο Ιωαννινων

Α’ Τάξη: Τσαβαλάς Βασίλειος, Ρώσσης Κωνσταντίνος, Ντούκα Ηλιάννα, Δάλλα Μαριαλένα.

Β’ Τάξη: Κολιός Νικόλαος – Γαβριήλ, Βασιλείου Ευάγγελος, Τσουμάνη Ιωάννα, Μπέγκα Σοφία, Μάρκου Παρασκευή.

Γ’ Τάξη: Σιόντη Ηρώ, Λαμπροπούλου Βιργινία, Χριστοδούλου Παύλος, Μυρτάκη Εμμανουέλα, Κωστή Παρασκευή.

8ο Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων

Α’ Τάξη: Τσουμάνη Σωτηρία, Καγιάς Αντώνιος, Ιωάννου Παύλος.

Β’ Τάξη: Τασιούλα Ζαχαρούλα, Νταβώνης Χριστόδουλος, Σιόλου Αφροδίτη.

Γ’ Τάξη: Κλούρα Αθανασία, Μαριτίνι Ιωσηφίνα, Διβαρης Γεράσιμος.

9ο Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων

Α’ Τάξη: Βασιλείου Αλεξάνδρα, Μπάτσα Παναγιώτα, Γρέντζου Ερασμία.

Β’ Τάξη: Γκόγκου Αικατερίνη, Ζιάκα Αργυρώ, Ντάσιου Αικατερίνη – Μαρία.

Γ’ Τάξη Ζιάκας Δημήτριος, Καραγεώργου Μαρία, Χατζηγιάννης Νικόλαος.

Γενικό Λύκειο Ζωσιμαίας Σχολής Ιωαννίνων

Α’ Τάξη: Άννα Καχριμάνη, Νικόλαος Βακάλης, Δανάη – Ελευθερία Κονοφάου, Θεόδωρος Τσατσαρώνης.

Β’ Τάξη: Θεόφιλος – Γεώργιος Πέτσιος, Μαρία Βακάλη, Εμμανουήλ Καλογεράκης, Ελευθερία Κατσούρα, Δέσποινα Καφφέ.

Γ’ Τάξη: Βικτωρία Αθανασίου, Ελένη Κούγκουλη, Χαριτίνη Κούτρα, Ευμορφία Λάγκα, Ανδρέας Χασκής.

Μουσικό Σχολείο Ιωαννίνων (Λύκειο)

Α’ Τάξη: Μπάσιου Δήμητρα.

Γ’ Τάξη: Μιχαλοπούλου Μαριάννα.

Εσπερινό Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων

Α’ Τάξη: Κλούρα Ζωίτσα.

Γ’ Τάξη: Ψαρράς Ηλίας – Ιάσων, Τζιόρα Ναταλία, Μπαϊκούση Καλλιόπη.

Δ’ Τάξη: Ανδρίκου Λαμπρινή, Τσόγκα Ελένη.

Γενικό Λύκειο Ανατολής

Α’ Τάξη: Ρήνα Ανδρομάχη, Κρικώνη Χριστίνα, Παπαγιάννη Ελένη, Βαγγελή Βασιλική, Μαντέλλου Άρτεμις, Φώτου Σταυρούλα – Παναγιώτα, Χαντζάρα Παναγιώτα.

Β’ Τάξη: Πατσούρα Αικατερίνη, Βακάρου Γεωργία, Σουτόπουλος Ευάγγελος, Κατωγιάννη Ιφιγένεια – Μαρίνα.

Γ’ Τάξη: Σιάρκα Νικολέτα, Γρετσίστας Αριστείδης, Μαντέλλου Παναγιώτα, Τσουμάνη Στεφανία, Φίλιου Δήμητρα.

«Μαρούλειο» Γενικό Λύκειο Κατσικά

Α’ Τάξη: Ζώη Εβελίνα – Ευαγγελία, Δαβής Ελευθέριος, Κύρκας Νικηφόρος.

Β’ Τάξη: Τσιάβου Σοφία, Σκανδάλη Παναγιώτα – Ραφαηλία, Σκορίλα Κωνσταντίνα.

Γ’ Τάξη: Γκαρτζονίκα Δήμητρα, Αραπισόνογλου Νικήτας, Μητρογεώργου Κωνσταντίνα.

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΔΙΝΗΣ

Α’ Τάξη: Βρυώνη Ιωάννα, Σίντου Ευτυχία, Γώγου Θεοδώρα – Ισαβέλλα.

Β’ Τάξη: Αντωνίου Θωμάς, Αγγέλη Μαρία, Παπακώστας Ιωάννης.

Γ’ Τάξη: Γκιούζη Μαρία, Πεζοδρομος Ελευθέριος – Άγγελος, Μπαλλί Βικτωρία, Ζώης Σπυρίδων.

1ο Επαγγελματικό Λύκειο Ιωαννίνων

Γ’ Τάξη: Σίντου Κασσιανή, Τουλούπη Θεοδώρα, Βασάκος Παύλος

2ο Εσπ. Επαγγελματικό Λύκειο Ιωαννίνων

Α’ Τάξη: Δελαγραμμάτικα Ελένη, Λεονταρίτου Γεωργία, Τσιάκου Ελένη.

Β’ Τάξη: Χασταζέρη Ευφυμία, Γιαμπουράνη Χριστίνα, Γαρούφης Αίας – Βασίλειος.

Γ’ Τάξη: Λουκή Γεωργία, Ιωάννου Παναγιώτης, Τομαρά Ελένη.

Δ’ Τάξη: Τούση Ζωή, Χρίστοβα Πετράνκα, Τσεργαλής Χριστόφορος

3ο Επαγγελματικό Λύκειο Ιωαννίνων

Α’ Τάξη: Καραφέρη Ελεάνα.

Β’ Τάξη Αυγερινού Μαργαρίτα, Αλ Αντάση Μαριάμ, Χαμίση Ανθή.

Γ’ Τάξη: Ράπτη Ηλιάνα, Μουρεχίδης Ανδρέας, Βλάχος Βασίλειος.

Εκπαιδευτήρια ΓΕΝΕΣΙΣ

Α’ Τάξη: Λαμπρόπουλος Παναγιώτης, Σταύρου Χριστίνα, Πιτούλη Αλεσσια.

Β’ Τάξη: Βαρδάκα Παρασκευή, Ιωάννου Νεφέλη, Ντασταμάνη Αθηνά - Χρυσαυγή, Ζούνη Ελένη, Κωσταμένας Γεώργιος.

Γ’ Λυκείου: Μπέζα Τριανταφυλλένια, Νάσιος Αθανάσιος, Παπαδοπούλου Ηλιάνα, Σιόντης Αντώνιος, Τάσση Αθηνά, Χρήστου Φωτεινή, Λάνταβος Κωνσταντίνος, Λέντζαρης Παναγιώτης, Παπασπύρου Παρασκευή, Σταγκογιάννη Αθηνά, Σωτηροπούλου Ιωάννα, Δήμου Ιωάννα, Ζουμπουλιάδη Χριστίνα, Καμηνά Λητώ – Γεωργία, Λώλου Σταματία, Μπουσβάρου Μαρία, Ντίνου Χρυσαυγή, Στύλος Βασίλειος, Τζίμα Κλεονίκη.

ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ – ΛΥΚΕΙΟ

Α’ Τάξη: Ζολώτα Στεφανία, Πάντου Βασιλική, Γκλαντζούνη Γαρυφαλλιά, Λαμπράκη Μαρία – Μαρλέν, Νάσιου Μαρία, Άνθης Γεώργιος, Πάνος Φώτιος.

Β’ Τάξη: Καστανιουδάκη Πολυνίκη, Ράπτη Ερασμία, Βλάχου Αλεξάνδρα, Κουνάβη Ελευθερία, Τόλης Φώτιος.

Γ’ Τάξη: Αναγνώστου Αγάπη, Γκλαντζούνη Αικατερίνη, Κυριαζή Δέσποινα, Τασιούλα Παρασκευή – Ιωάννα, Χουλιάρας Μάριος, Ανθόπουλος – Νικολάτος Σάββας, Αργύρη Δήμητρα – Μαρία, Βεκρής Δημήτριος, Κανιόγλου Βασιλική – Νεφέλη, Καραμπίνας Παναγιώτης, Καψάλης Δημήτριος, Μαλλινη Μαρία, Μαρια Έλενα, Μαρκεσίνης Σπυρίδων, Μίσσα Ευτυχία, Μυλωνά Μυρίνα – Βασιλική, Οικιάδη Σταυρούλα, Παπαδημητρίου Μαρία – Ελένη, Παπαδιώτη Μελίνα, Πέτρου Μιχαήλ, Σπυρίδωνος Βασιλική, Τζίμας Μάρκος, Τζιομάκης Βασίλειος, Τζιοβάρας Μάξιμος, Φώτος Φώτιος, Βεργώνης Κωνσταντίνος, Γκόγκα Παναγιώτα, Γκορίτσας Σπυρίδων – Ζήσιμος, Γράψα Αικατερίνη, Κονιτσιώτης Θρασύβουλος, Λάππας Κωστόπουλος - Σόλων, Λιαλιας Αναστάσιος, Μάιπας Δημήτριος, Στάμου Λαμπρινή, Συκοβέλης Χριστόδουλος, Τζουμάκας Χαράλαμπος.

Τηλ.: 26510 23657 - 76655
Στρατάρχου Παπάγου 36
Ιωάννινα, Greece
info@epirusonline.gr

Χρήσιμα Links

 
Χρησιμοποιούμε cookie για την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων, την παροχή λειτουργιών κοινωνικών μέσων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree