Τετάρτη 22.09.2021
More

    Πού θα κινηθούν οι Κινητές Αστυνομικές Μονάδες

    Την εβδομάδα 26 Οκτωβρίου – 1 Νοεμβρίου τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων θα είναι τα ακόλουθα

    ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

    1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

    Δευτέρα    (26-10-2020)      και    ώρες   από      18:00     έως    01:00
    ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Βουτσαράς – Κούρεντα – Γιουργάνιστα – Χίνκα – Πολύγυρος – Ελευθεροχώρι – Ψήνα – Δραγοψά – Λύγκος – Κόντσικα – Ασβεστοχώρι

    Τρίτη       (27-10-2020)     και      ώρες    από     08:00     έως     15:00
    ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Θεριακήσι – Κοπάνη – Βαρυάδες – Δερβίζιανα – Αλεποχώρι – Παλαιοχώρι – Σιστρούνι – Ρωμανός – Μπεστιά – Ζωτικό – Καταμάχη – Παρδαλίτσα – Αρτοπούλα

    Πέμπτη       (29-10-2020)    και     ώρες    από     08:00     έως    15:00
    ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Πηγή – Ελεύθερο – Παλιοσέλλι – Πάδες – Άρματα- Δίστρατο.

    ·         Παρασκευή (30-10-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Πλατανιά – Δροσοχώρι – Κράψη – Μεγ. Γότιστα – Μικρή Γότιστα – Μεγ. Περιστέρι – Μικρό Περιστέρι – Ανθοχώρι.

    Κυριακή       (01-11-2020)     και     ώρες   από    18:00    έως    23:00
    ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Μεταμόρφωση – Ασπράγγελοι– Βίτσα– Άνω Πεδινά – Κάτω Πεδινά – Ελαφότοπος – Αρίστη – Πάπιγκο – Μεσοβούνι – Καλπάκι.

    2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

    Δευτέρα       (26-10-2020)    και    ώρες     από    08:00    έως    15:00
    ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γεροπλάτανος – Ρουψιά – Ωραιόκαστρο – Άγιος Κοσμάς – Κάτω Μερόπη – Παλαιόπυργος – Μερόπη – Κακόλακκος –Δολό.

    Τρίτη    (27-10-2020)        και   ώρες      από    18:00    έως      01:00
    ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ζάβροχο – Τεριάχι – Σταυροδρόμι – Μαυρόπουλο – Χρυσόδουλη – Αργυροχώρι – Ποντικάτες – Ξηρόβαλτος – Ορεινό – Σταυροσκιάδι – Δρυμάδες – Πωγωνιανή

    Πέμπτη        (29-10-2020)     και    ώρες    από    08:00   έως    15:00
    ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Νεοχώρι – Κτίσματα – Χαραυγή – Καστανή – Αγ. Μαρίνα – Κ. Λάβδανη – Λάβδανη – Διμόκορη – Ψηλόκαστρο – Στρατινίστα – Περιστέρι – Κεράσοβο.

    Παρασκευή (30-10-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Kέδρος – Πετροβούνι – Ποτιστικά – Παλαιοχώρι Συρράκου – Μιχαλίτσι – Βαπτιστή – Χουλιαράδες.
    Σάββατο      (31-10-2020)     και     ώρες     από    08:00    έως   13:00
    ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Σενίκο – Δομολεσσά – Μικροχώρι – Κερασέα – Λωζανά –

    Ραδoβίζι – Διχούνι.

     

    ΝΟΜΟΣ ΑΡΤΑΣ

    ·         Δευτέρα   (26-10-2020)    και   ώρες   από      08:00    έως     15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Λιμίνη – Σελλάδες – Κομπότι – Περάνθη – Κομμένο – Αγία Παρασκευή –    Ανέζα  – Κορωνησία – Πολύδροσο – Ράχη – Αγ. Σπυρίδωνας – Στρογγυλή.

    ·         Τρίτη    (27-10-2020)    και   ώρες   από   08:00    έως     15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Μεγάρχη – Φωτεινό – Άνω Πέτρα – Διάσελλο – Δημαριό  – Κλειδί – Περδικορράχη – Πέτρα – Γιαννιώτι – Σκουληκαριά.

    ·         Πέμπτη  (29-10-2020)    και   ώρες   από    18:00    έως   01:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γρίμποβο – Κορφοβούνι – Έλατος – Αμμότοπος – Πιστιανά – Ροδατγή – Σκούπα – Δαφνωτή.

    ·         Παρασκευή    (30-10-2020)   και   ώρες    από   18:00   έως   01:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Πέτα – Κλειστό – Ζυγός – Μαρκινιάδα – Μελάτες – Κάτω Αθαμάνιο –   Αθαμάνιο – Τετράκωμο – Μεσούντα.

    ·         Σάββατο   (31-10-2020)   και     ώρες     από     08:00    έως   15:00    ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Αστροχώρι – Μεγαλόχαρη – Μεσόπυργος – Ελάτη – Καστανιά – Μηλιανά –  Γρέβια – Πηγές.

    ΝΟΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

    ·  Δευτέρα (26-10-2020)  και  ώρες  από  16:00 έως  22:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ριζά – Χειμαδιό – Λυγιά – Βράχος – Λούτσα – Τσουκνίδα –Βαλανιδορράχη – Μεσοπόταμος – Αμμουδιά – Αγ. Κυριακή – Λιβαδάρι – Αγιά.

    ·  Τρίτη (27-10-2020)  και  ώρες  από  08:00 έως  15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καμαρίνα – Κρυοπηγή – Μυρσίνη- Μεγαδένδρο – Εκκλησιές – Δεσποτικά – Κορυφούλα – Βαλανιδούσα – Αϊδονιά.

    ·  Πέμπτη     (29-10-2020)     και   ώρες      από    16:00    έως      22:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Νικολίτσι – Άσσος- Πολυστάφυλο – Μελιανά – Παπαδάτες – Γαλατάς – Ριζοβούνι – Τύρια – Στεφάνη.

    ·  Παρασκευή (30-10-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γυμνότοπος – Γοργόμυλος – Τσαγκαρόπουλο – Κλεισούρα – Παναγιά – Γωνιά – Δρυμώνας – Κερασώνας – Άγιος Γεώργιος – Παντάνασσα – Πέτρα.

    Σάββατο (31-10-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Σκεπαστό – Σκαφιδωτή – Τσεκούρι – Βουβοπόταμος – Μουζακέικα – Αηδόνι – Σταυροχώρι – Κορωνόπουλο – Κορώνη – Κυψέλη – Τζάρα – Θέμελο – Χόχλα – Κουκούλι.

    ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

    Δευτέρα      (26-10-2020)    και    ώρες   από    08:00     έως     15:00
    ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Φοινίκι – Δάφνη  – Άνω Ξέχωρο – Ριζό (Αράχωβα) – Κοκκινολιθάρι – Νεροχώρι-Κεραμίτσα –  Αχουρία Κεραμίτσας – Μαλούνι – Αχουρία Μαλουνίου.

    Τρίτη           (27-10-2020)  και     ώρες    από        18:00    έως   01:00
    ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Φανερωμένη – Γηρομέρι – Μαυρονέρι – Κάτω Ξέχωρο – Κερασοχώρι – Παλαμπάς – Άγιος Νικόλαος – Άγιοι Πάντες – Κρυονέρι – Αμπελώνας.

    Πέμπτη     (29-10-2020)    και     ώρες    από      18:00    έως  01:00
    ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γεροπλάτανος – Πηγαδούλια – Άγιος Αρσένιος – Σμπόκια – Κυπάρισσος – Παλαιοχώρι – Δονάτος – Γολά – Ροδοστίβα.

    · Παρασκευή     (30-10-2020)   και   ώρες      από  08:00    έως   15:00

    ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Αετός – Άνω Παλαιοκκλήσι – Κάτω Παλαιοκκλήσι – Κοκκινιά (Τσατσουλέϊκα) – Χλωμός – Αχλαδιά.

    Σάββατο     (31-10-2020)      και     ώρες    από    08:00     έως   15:00
    ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:    Πολύδροσο – Πέντε Εκκλησιές – Πλακωτή – Πετροβίτσα Ραβενή – Καλλιθέα – Χαραυγή – Λεπτοκαρυά.

     

     

    ΜΗ ΧΑΣΕΤΕ

    ΔΗΜΟΦΙΛΗ