Παρασκευή 17.09.2021
More

    Αυλαία με ΠΑΟΚ- Το πρόγραμμα των αγώνων του ΠΑΣ

    Το βράδυ της Δευτέρας πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Σούπερ Λίγκας για την αγωνιστική περίοδο 2021-22

    Η αυλαία του πρωταθλήματος για τον ΠΑΣ ανοίγει στο γήπεδο της Τούμπας με αντίπαλο τον ΠΑΟΚ, το διήμερο 20-21 Αυγούστου και στη συνέχεια θα υποδεχτεί στους «Ζωσιμάδες» τον Παναθηναϊκό.

    Αναλυτικά το πρόγραμμα του ΠΑΣ

    1η αγωνιστική: ΠΑΟΚ – ΠΑΣ

    2η αγωνιστική: ΠΑΣ – Παναθηναϊκός

    3η αγωνιστική: Ιωνικός – ΠΑΣ

    4η αγωνιστική: ΠΑΣ – ΟΦΗ

    5η αγωνιστική: Ατρόμητος – ΠΑΣ

    6η αγωνιστική: ΠΑΣ – Ολυμπιακός

    7η αγωνιστική: Απόλλων – ΠΑΣ

    8η αγωνιστική: ΠΑΣ – Αστέρας Τρίπολης

    9η αγωνιστική: ΠΑΣ – Παναιτωλικός

    10η αγωνιστική: Άρης – ΠΑΣ

    11η αγωνιστική: ΠΑΣ – ΑΕΚ

    12η αγωνιστική: Λαμία – ΠΑΣ

    13η αγωνιστική: ΠΑΣ – Βόλος

    Στον β’ γύρο οι αγώνες πραγματοποιούνται αντιστρόφως.

    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

    1η Αγωνιστική (21-22 Αυγούστου 2021)

    ΑΕΚ – Ιωνικός

    Άρης – ΟΦΗ

    Βόλος – Λαμία

    Ολυμπιακός – Ατρόμητος

    Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης

    Παναιτωλικός – Αστέρας

    ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

    2η Αγωνιστική (28-29 Αυγούστου 2021)

    ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός

    Απόλλων Σμύρνης – Βόλος

    Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ

    Ατρόμητος – Παναιτωλικός

    Ιωνικός – Άρης

    ΟΦΗ – ΑΕΚ

    Λαμία – Ολυμπιακός

    3η αγωνιστική (11-12 Σεπτεμβρίου 2021)

    ΑΕΚ – Λαμία

    Άρης – Παναθηναϊκός

    Βόλος – Ατρόμητος

    Ιωνικός – ΠΑΣ Γιάννινα

    Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης

    ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης

    Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ

    4η αγωνιστική (18-19 Σεπτεμβρίου 2021)

    ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ

    Απόλλων Σμύρνης – Ιωνικός

    Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός

    Ατρόμητος – Άρης

    Παναθηναϊκός – Βόλος

    ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

    Λαμία – Παναιτωλικός

    5η αγωνιστική (25-26 Σεπτεμβρίου 2021)

    Άρης – Απόλλων Σμύρνης

    Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα

    Βόλος – Αστέρας Τρίπολης

    Ιωνικός – Λαμία

    Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός

    ΟΦΗ – ΠΑΟΚ

    Παναιτωλικός – ΑΕΚ

    6η αγωνιστική (2-3 Οκτωβρίου 2021)

    ΑΕΚ – Ατρόμητος

    ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός

    Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης

    Παναθηναϊκός – Ιωνικός

    Παναιτωλικός – ΟΦΗ

    ΠΑΟΚ – Βόλος

    Λαμία – Άρης

    7η αγωνιστική (16-17 Οκτωβρίου 2021)

    Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα

    Άρης – Παναιτωλικός

    Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός

    Ατρόμητος – Ιωνικός

    Βόλος – ΑΕΚ

    Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

    ΟΦΗ – Λαμία

    8η αγωνιστική (23-24 Οκτωβρίου 2021)

    ΑΕΚ – Άρης

    ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης

    Ιωνικός – Βόλος

    Παναθηναϊκός – ΟΦΗ

    Παναιτωλικός – Ολυμπιακός

    ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης

    Λαμία – Ατρόμητος

    9η αγωνιστική (30-31 Οκτωβρίου 2021)

    ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός

    Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ

    Αστέρας Τρίπολης – Λαμία

    Βόλος – Άρης

    Ολυμπιακός – Ιωνικός

    ΟΦΗ – Ατρόμητος

    Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ

    10η αγωνιστική (6 – 7 Νοεμβρίου 2021)

    ΑΕΚ – Ολυμπιακός

    Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα

    Ατρόμητος – ΠΑΟΚ

    Βόλος – ΟΦΗ

    Ιωνικός – Αστέρας Τρίπολης

    Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης

    Λαμία – Παναθηναϊκός

    11η αγωνιστική (20-21 Νοεμβρίου 2021)

    ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ

    Απόλλων Σμύρνης – Λαμία

    Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος

    Ολυμπιακός – Βόλος

    ΟΦΗ – Ιωνικός

    Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός

    ΠΑΟΚ – Άρης

    12η αγωνιστική (27-28 Νοεμβρίου 2021)

    ΑΕΚ – Παναθηναϊκός

    Άρης – Αστέρας Τρίπολης

    Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης

    Βόλος – Παναιτωλικός

    Ιωνικός – ΠΑΟΚ

    ΟΦΗ – Ολυμπιακός

    Λαμία – ΠΑΣ Γιάννινα

    13η αγωνιστική (4-5 Δεκεμβρίου 2021)

    ΠΑΣ Γιάννινα – Βόλος

    Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ

    Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ

    Ολυμπιακός – Άρης

    Παναθηναϊκός – Ατρόμητος

    Παναιτωλικός – Ιωνικός

    ΠΑΟΚ – Λαμία

    ΜΗ ΧΑΣΕΤΕ

    ΔΗΜΟΦΙΛΗ