Τρίτη 27.07.2021
More

    Όλη η κλήρωση του πρωταθλήματος της Super League

    Στις τις 11 Σεπτέμβρη, με το ματς του ΠΑΟΚ κόντρα στην ΑΕΛ να ανοίγει το πρόγραμμα ξεκινά το πρωτάθλημα.
    Η πρεμιέρα θα είναι με δύο ματς λιγότερα, καθώς ΑΕΚ – Ολυμπιακός και Απόλλων – ΠΑΣ δεν θα παίξουν.

    Ο ΠΑΣ θα ξεκινήσει από την 3η αγωνιστική και ο Απόλλων από την 4η.

    AEK – Ολυμπιακός

    Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα

    Άρης – Λαμία

    Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός

    Ατρόμητος – Βόλος

    ΟΦΗ – Παναιτωλικός

    ΠΑΟΚ – ΑΕΛ

    2η Αγωνιστική

    ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΛ

    Βόλος – Άρης

    Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης

    Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης

    Παναιτωλικός – ΑΕΚ

    ΠΑΟΚ – Ατρόμητος

    Λαμία – ΟΦΗ

    3η Αγωνιστική

    ΑΕΚ – Λαμία

    ΑΕΛ – Παναθηναϊκός

    Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα

    Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης

    Βόλος – ΠΑΟΚ

    Ολυμπιακός – Παναιτωλικός

    ΟΦΗ – Ατρόμητος

    4η αγωνιστική

    ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός

    Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ

    Ατρόμητος – ΑΕΚ

    Παναθηναϊκός – Άρης

    Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης

    ΠΑΟΚ – ΟΦΗ

    Λαμία – Βόλος

    5η Αγωνιστική

    ΑΕΚ – ΠΑΟΚ

    ΑΕΛ – Αστέρας Τρίπολης

    Άρης – Απόλλων Σμύρνης

    Βόλος – ΠΑΣ Γιάννινα

    Ολυμπιακός – Ατρόμητος

    ΟΦΗ – Παναθηναϊκός

    Λαμία – Παναιτωλικός

    6η Αγωνιστική

    ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ

    ΑΕΛ – Άρης

    Απόλλων Σμύρνης – Λαμία

    Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ

    Ατρόμητος – Παναιτωλικός

    Παναθηναϊκός – Βόλος

    ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

    7η Αγωνιστική

    ΑΕΚ – ΟΦΗ

    Άρης – Αστέρας Τρίπολης

    Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα

    Βόλος – ΑΕΛ

    Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης

    Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ

    Λαμία – Παναθηναϊκός

    8η Αγωνιστική

    ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός

    ΑΕΛ – Λαμία

    Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΟΚ

    Άρης – ΑΕΚ

    Αστέρας Τρίπολης – Βόλος

    ΟΦΗ – Ολυμπιακός

    Παναθηναϊκός – Ατρόμητος

    9η Αγωνιστική

    ΑΕΚ – ΑΕΛ

    Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης

    Βόλος – ΟΦΗ

    Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός

    Παναιτωλικός – Άρης

    ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

    Λαμία – Αστέρας Τρίπολης

    10η Αγωνιστική

    ΑΕΛ – Ατρόμητος

    Απόλλων Σμύρνης – Βόλος

    Άρης – Ολυμπιακός

    Αστερας Τρίπολης – ΑΕΚ

    ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα

    Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός

    Λαμία – ΠΑΟΚ

    11η Αγωνιστική

    ΑΕΚ – Παναθηναϊκός

    ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία

    Ατρόμητος – Άρης

    Ολυμπιακός – Βόλος

    ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης

    Παναιτωλικός – ΑΕΛ

    ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης

    12η Αγωνιστική

    ΑΕΛ – ΟΦΗ

    Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ

    Άρης – ΠΑΟΚ

    Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος

    Βόλος – Παναιτωλικός

    Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα

    Λαμία – Ολυμπιακός

    13η Αγωνιστική

    ΑΕΚ – Βόλος

    ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης

    Ατρόμητος – Λαμία

    Ολυμπιακός – ΑΕΛ

    ΟΦΗ – Άρης

    Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης

    ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

    14η αγωνιστική

    ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Σμύρνης

    ΑΕΛ – ΠΑΟΚ

    Βόλος – Ατρόμητος

    Ολυμπιακός – ΑΕΚ

    Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης

    Παναιτωλικός – ΟΦΗ

    Λαμία – Άρης

    15η αγωνιστική

    ΑΕΚ – Παναιτωλικός

    ΑΕΛ – ΠΑΣ Γιάννινα

    Απόλλων Σμύρνης – Παναθηναϊκός

    Άρης – Βόλος

    Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός

    Ατρόμητος – ΠΑΟΚ

    ΟΦΗ – Λαμία

    16η αγωνιστική

    ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης

    Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης

    Ατρόμητος – ΟΦΗ

    Παναθηναϊκός – ΑΕΛ

    Παναιτωλικός – Ολυμπιακός

    ΠΑΟΚ – Βόλος

    Λαμία – ΑΕΚ

    17η αγωνιστική

    ΑΕΚ – Ατρόμητος

    ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης

    Άρης – Παναθηναϊκός

    Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός

    Βόλος – Λαμία

    Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα

    ΟΦΗ – ΠΑΟΚ

    18η αγωνιστική

    ΠΑΣ Γιάννινα – Βόλος

    Απόλλων Σμύρνης – Άρης

    Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ

    Ατρόμητος – Ολυμπιακός

    Παναθηναϊκός – ΟΦΗ

    Παναιτωλικός – Λαμία

    ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

    19η αγωνιστική

    ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

    Άρης – ΑΕΛ

    Βόλος – Παναθηναϊκός

    Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

    ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης

    Παναιτωλικός – Ατρόμητος

    Λαμία – Απόλλων Σμύρνης

    20ή αγωνιστική

    ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος

    ΑΕΛ – Βόλος

    Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός

    Αστέρας Τρίπολης – Άρης

    ΟΦΗ – ΑΕΚ

    Παναθηναϊκός – Λαμία

    ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός

    21η αγωνιστική

    ΑΕΚ – Άρης

    Ατρόμητος – Παναθηναϊκός

    Βόλος – Αστέρας Τρίπολης

    Ολυμπιακός – ΟΦΗ

    Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα

    ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης

    Λαμία – ΑΕΛ

    22η αγωνιστική

    ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ

    ΑΕΛ – ΑΕΚ

    Απόλλων Σμύρνης – Ατρόμητος

    Άρης – Παναιτωλικός

    Αστέρας Τρίπολης – Λαμία

    ΟΦΗ – Βόλος

    Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

    23η αγωνιστική

    ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης

    ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ

    Ατρόμητος – ΑΕΛ

    Βόλος – Απόλλων Σμύρνης

    Ολυμπιακός – Άρης

    Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός

    ΠΑΟΚ – Λαμία

    24η αγωνιστική

    ΑΕΛ – Παναιτωλικός

    Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ

    Άρης – Ατρόμητος

    Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ

    Βόλος – Ολυμπιακός

    Παναθηναϊκός – ΑΕΚ

    Λαμία – ΠΑΣ Γιάννινα

    25η Αγωνιστική

    ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης

    ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός

    Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης

    Ολυμπιακός – Λαμία

    ΟΦΗ – ΑΕΛ

    Παναιτωλικός – Βόλος

    ΠΑΟΚ – Άρης

    26η Αγωνιστική

    ΑΕΛ – Ολυμπιακός

    Απόλλων – Παναιτωλικός

    Άρης – ΟΦΗ

    Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα

    Βόλος – ΑΕΚ

    Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ

    Λαμία – Ατρόμητος

    ΜΗ ΧΑΣΕΤΕ

    ΔΗΜΟΦΙΛΗ